موزیک و خبر وبلاگ

موزیک و خبر وبلاگ
ورود شما به موزیک و خبر وبلاگ را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علی بابازاده
موضوعات وب
دانلود(۱٩)
آهنگ(۱٩)
موزیک(۱٠)
عکس(٧)
بهار(٧)
خبر(٦)
دانلود آهنگ(٦)
آهنگ جدید(٥)
الف(٥)
جدید(٥)
فوتبال(٤)
هنر(٤)
ایران(٤)
گزارش(٤)
خبری(٤)
متن آهنگ(٤)
دانلود کتاب(۳)
نیوز(۳)
متن(۳)
بدن(۳)
کتاب(۳)
فیلم(۳)
تصاویر(۳)
دولت(۳)
المپیک(۳)
سیاسی(٢)
رژیم(٢)
کتاب خوانی(٢)
شادمهر(٢)
نقل(٢)
جهان(٢)
تیم(٢)
پونک(٢)
امیر تتلو(٢)
تتلو(٢)
واکنش(٢)
ریو(٢)
دانلود آهنگ جدید(٢)
بهار نیوز(٢)
حامد همایون(٢)
دانلود موزیک(٢)
آهنگ جدید حامد همایون(۱)
دانلود آخر شب(۱)
آهنگ همایون(۱)
بهار خبر(۱)
به گزارش(۱)
مثل شیر(۱)
سیروان(۱)
اردلان طعمه(۱)
حالم بده(۱)
مهدی احمدوند(۱)
مهدی جهانی(۱)
متن موزیک(۱)
آلامتو(۱)
مگه(۱)
جشنواره کتاب(۱)
داعش(۱)
گرام(۱)
متن آهنگ جدید(۱)
میگنا(۱)
عشق چیز عجیبیه جدا(۱)
مسعود صادقلو(۱)
غذایی(۱)
نود(۱)
یوفا(۱)
خسروی(۱)
فال روزانه(۱)
ملل(۱)
موزیک جدید(۱)
علیشمس(۱)
سابق(۱)
سیروان خسروی(۱)
تکست آهنگ(۱)
وارث(۱)
پزشکی(۱)
خارجی(۱)
دفاع(۱)
قاب عکس(۱)
آخر قصه(۱)
مسلمان(۱)
رفسنجانی(۱)
کشور(۱)
آلمان(۱)
همایون(۱)
کامران و هومن(۱)
درمان(۱)
بازیگر(۱)
دوباره عشق(۱)
مگه میشه(۱)
خرید کتاب(۱)
لاغری(۱)
میهن(۱)
تنهام(۱)
خارج(۱)
نیمه گمشده(۱)
شکم(۱)
بلاگ(۱)
بازیکن(۱)
سینما(۱)
اقتصاد(۱)
ورزشی(۱)
هاشمی(۱)
مسجد(۱)
اخبار(۱)
ورزش(۱)
اسلام(۱)
مرگ(۱)
جشنواره(۱)
اجتماعی(۱)
گوشی(۱)
پزشک(۱)
رئیس(۱)
کنکور(۱)
سلامت(۱)
بیماری(۱)
آمریکا(۱)
ایرانی(۱)
غذا(۱)
بیوگرافی(۱)
قیمت(۱)
تبلیغاتشهاب حسینی و اوضاع نوسانی این روزهایش


 

 • شهاب حسینی و اوضاع نوسانی این روزهایش

  شهاب حسینی و اوضاع نوسانی این روزهایش

  شهاب حسینی و اوضاع نوسانی این روزهایش 

  جایزه ای که در جشنواره کن گرفت واقعا مایه افتخار خوش و کشورش بود اما پس از آن حواشی نگذاشتند که شهاب حسینی دلش آرام گیرد. جایزه شهاب حسینی در جشنواره فیلم کن، خوش یمن نبود و حواشی بسیاری را برایش به وجود آورد. در همه جنجال هایی که پس از دریافت جایزه شهاب حسینی ایجاد شد، نگاه ابزاری یک جریان سیاسی بسیار قابل توجه بود. جریان سیاسی موسوم به دلواپسان.

  دلواپسان که هیچ وقت به کن نظر خوبی نداشته اند و طبیعتا با بدبینی به جایزه شهاب حسینی نگاه می کردند، بعدا با حواشی که به خاطر تقدیم کردن جایزه به امام زمان برای شهاب حسینی ایجاد شد حامی سرسخت او شدند. اما پس از این که شهاب حسینی پس ازجنجال جشن «دنیا تصویر» به هفته نامه یالثارات حمله کرد

  و نویسندگانش را با داعش مقایسه کرد، دلواپسان از موضع حمایت از شهاب خارج شده و حمله به او را شروع کردند.شهاب حسینی تنها سینماگری نیست که این چنین مورد سوءاستفاده و نگاه ابزاری یک جناح قرار می گیرد. جریانی که با رویکردی منفعت طلبانه در موقعیت های متفاوت چهره ها را به نفع خود مصادره کرده

  یا احیانا اگر آنها را در مقابل خود ببیند یا همراهی اش نکنند به تخطئه شان می پردازد. در سال های اخیر چهره های هنری دیگری هم بوده اند که با وضعیت مشابه این روزهای شهاب حسینی مواجه شده اند. سینماگرانی مثل حاتمی کیا، مجیدی یا حتی کیارستمی!

  شهاب حسینی و اوضاع نوسانی این روزهایشروزگاری که مجیدی در بایکوت دلواپسان بود

  مجید مجیدی، کارگردان مطرح سینمای ایران که در سال های اخیر به دلیل ساخت فیلم محمد رسول ا… (ص) مورد حمایت کامل جریان اصولگرا قرار گرفته است از مسائل سال 88 مورد غضب تند و تیز این جناح قرار گرفته بود.مجیدی درماجرای پرحادثه 88، دقیقا 20 سال پس از بازی در فیلم بایکوت به کارگردانی محسن مخملباف، به نوعی دیگر و در دنیای واقعی در بایکوت قرار گرفته بود.

  بایکوت از سوی کسانی که تا دیروز شیفته مجیدی بودند و از فیلم ها و اظهاراتش دفاع و حمایت می کردند و پس از انتخابات 88 مواضع او را چندان نمی پسندیدند. به همین خاطر او را به شکل ظریفی تهدید و با او برخورد کردند.مجید مجیدی کارگردان سینما و سازنده فیلم تبلیغاتی مهندس موسوی در دیدار هنرمندان با مقام معظم رهبری هم انتقاداتی را نسبت به فضای سیاسی کشور مطرح کرد

  که با وجود سعه صدر رهبر انقلاب در مواجهه با ابراز نظرات، با هجمه ای از طرف تندروها مواجه شد؛ از هفته نامه یالثارات ارگان انصار حزب ا… گرفته که همان سال ها به مجیدی هشدار داده بود که مراقب عملکرد خود باشد تا صدا و سیمای ضرغامی، هیات اسلامی هنرمندان و سلحشور و شورجه یا حتی نویسنده کیهان؛

  آنهایی که از سال ها قبل به مجیدی ابراز ارادت می کردند ولی مواضع او پس از 88 آنها را به شدت عصبانی کرده بود.

  آقای مجیدی! تجدیدنظر کن، اگر نه…

  در همان وقایع سال 88 و قبل از دیدار مجیدی و سایر هنرمندان با رهبر انقلاب بود که هفته نام یالثارات ارگان انصار حزب ا… در یادداشتی به انتقاد شدید از نامه 12 کارگردان سینما به مجلس در اعتراض به وقایع آن سال پرداخت (مجیدی نیز یکی از امضاکنندگان این نامه بود) و نوشت: «امضای چنین بیانیه ای از سوی برخی سینماگران طبیعی بود،

  تنها نامی که درمیان آنان موجب شگفتی شد مجید مجیدی است. این کارگردان خوش سابقه، همیشه مورد توجه و حمایت اصولگرایان بوده است اما با اتفاقات اخیر، می توان پیش بینی کرد که کارگردان بچه های آسمان در صورت عدم تجدیدنظر در مواضع خود، اعتبار و جایگاه سابق خود را از دست دهد».

  حمله مجیدی، از سلحشور تا ده نمکی

  در این میان افرادی با گرایش های تند سیاسی و فکری نیز وجود داشتند که به شدت از مجیدی انتقاد کردند؛ از مسعود ده نمکی گرفته تا مرحوم فرج ا…سلحشور، از حاج سعید قاسمی گرفته تا امیرحسین فردی، نویسنده روزنامه کیهان. البته رسانه های متعلق به اصولگرایان معتدل استقبال خیلی خوبی از اظهارات مجیدی کردند.

  این در حالی بود که مقام معظم رهبری در همان دیدار با هنرمندان درباره سخنان مجیدی گفته بود: «این روح لطیف آقای مجیدی که بالاخره دیگر یک هنرمند هستند، روح لطیف و حساسی است. البته من این حرف ها را از ایشان قبلا هم شنیده بودم. دیده بودم اشک ریختن ایشان را از روی خلوص و علاقه مندی…»

  مقام معظم رهبری همچنین با اشاره به اظهارات مجیدی گفته بودند: «این اظهارات این دوست مان که بعضی دوستان دیگر هم که من از این گونه اظهارات ازشان شنیده ام، همیشه برای من دلنشنین است».
  شهاب حسینی و اوضاع نوسانی این روزهایشمجیدی در بایکوت تلویزیون

  در همان وقایع سال 88 صدا و سیمای عزت ا… ضرغامی نیز مجیدی را بایکوت قرار کرد. البته تعداد دیگری از هنرمندان نیز همانند مجیدی در لیست سیاه تلویزیون و بایکوت صدا و سیما قرار داشتند. لیست سیاه هنرمندان در تلویزیون آن قدر بحث برانگیز و جنجالی بود

  که مجیدی در دیدار هنرمندان با رهبر انقلاب نگاهی به دوربین های تلویزیون انداخته و بگوید: «تلویزیونی که مجیدی را در لیست سیاه قرار می دهد، حق ندارد که تصویر من را نشان دهد».لیست سیاهی که مجیدی خود آن را دیده بود. البته باز هم صدا و سیمای ضرغامی پس از اظهارات مجیدی،

  دست به شیطنت و لج بازی زد و درحالی که بارها تصاویر او را از تلویزیون پخش کرد ولی هیچ گاه اظهارات انتقادآمیز او را از رسانه ملی منعکس نکرد و در حقیقت درخواست مجیدی را به هیچ گرفت.

  آقای مجیدی انتظار داشتیم از اردوگاه فتنه گران بیرون بیایید

  در حالی که مقام معظم رهبری اظهارات مجیدی را از روی خلوص و علاقه مندی توصیف کرده بودند امیرحسین فردی در یادداشتی در کیهان اظهارات مجیدی را پیش پاافتاده توصیف کرده و مدعی شده بود که برخلاف مجیدی بسیاری از توده های متدین و خالص مردم ماه ها پیش به پاسخ پرسش مجیدی رسیده بودند و هیچ گره و ابهامی نداشته و ندارند.

  امیرحسین فردی نیز با ادبیاتی مشابه نویسنده هفته نامه یالثارات به مجیدی هشدار داده بود که ما انتظار داشتیم از اردوگاه جناح مقابل بیرون می آمدید و رفتار آنها را محکوم می کردید اما این کار را نکردید.

  مثلث ده نمکی، شورجه و سلحشور علیه مجیدی

  مسعود ده نمکی در همان مراسم دیدار به سخنان مجیدی واکنش نشان داد. جمال شورجه و فرج ا… سلحشور نیز در گفت و گوهایی با ایرنا (در زمان دولت احمدی نژاد) و فارس به شدت به اظهارات مجیدی در دیار با رهبر انقلاب واکنش نشان داده و از آن انتقاد کرده بودند. همان طور که قبلا هیات اسلامی هنرمندان به انتقاد شدید از این اظهارات پرداخته بود.

  مثلا جمال شورجه اعتقاد داشت که در این برنامه حرف هایی زده شد که شأنیت نداشت. به گفته شورجه: «حرف های مجیدی به شکلی بود که گویا او پس از انتخابات دچار خلأ روحی شده و رهبر انقلاب نیز می گفت که قبلا این حرف ها را خصوصی از ایشان شنیده است.

  متاسفانه حرف های ناامیدانه ایشان و الصاق آن به جمعی از هنرمندان در این جلسه، قطعا حرکتی سیاسی بود و نه فرهنگی و مطمئنا رسانه ها این حرف ها را پیگیری و بعضی از آنها از آن سوءاستفاده خواهندکرد.»فرج ا… سلحشور، کارگردان سریال حضرت یوسف (ع) نیز در گفت و گویی با ایرنا با انتقاد غیرمستقیم

  از مجیدی با اشاره به مسائل مطرح شده از سوی سینماگران یادآور شده است: «در این جلسه به جای بیان معضلات کنونی سینما برخی گلایه های شخصی را مطرح کردند و مسائل بعد از انتخابات را به داخل حسینیه کشاندند.»

  شورجه، موضع گیری کیارستمی آگاهانه و قابل قدردانی است

  مرحوم کیارستمی هم از جمله سینماگرانی بود که طی این سال ها جریان دلواپس نسبت به رفتار او مواضع متناقضی داشته است. عباس کیارستمی در سال 90 در مصاحبه با نیویورکر گفته بود: «چیزی که مرا عصبانی می کند واکنش غرب و واکنش پناهی به این موضوع است. مثل اینکه کسی نمی خواهد اعلام کند پناهی خیلی وقت است از زندان آزاد شده است.

  آزاد است و حتی فیلمی ساخته که در جشنواره کن به نمایش درآمد. او در حال حاضر در حال مذاکره برای ساخت فیلم های بعدی اش است. من واقعا نمی فهمم که چرا کسی در مورد این موضوع آشکارا صحبت نمی کند. وقتی می بینم که غرب توجه نمی کند که پناهی دیگر در زندان نیست عصبانی می شوم».

  همین اظهارات کیارستمی باعث شد جمال شورجه در گفت و گویی عنوان کند که: «باید از این کارگردان به دلیل این موضع گیری آگاهانه تقدیر و تشکر کرد. من موضع گیری ایشان را ستایش می کنم و سر تعظیم به ایشان فرود می آورم که اینقدر شجاعانه صحبت کردند».

  کارگردان فیلم سینمایی «33 روز» در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفته بود: «این اشاره درخصوص آزادی جعفر پناهی نشان دهنده استعداد و عرق میهنی کیارستمی است در برابر سم پاشی هایی که غرب دارد.
  شهاب حسینی و اوضاع نوسانی این روزهایشکشورهای غربی هیچ گاه نخواسته اند واقع بینانه مسائل ایران را ببینند. کیارستمی موضع گیری خوبی داشته و پرده برداری کرده است. در رسانه های بیگانه مدام وانمود می کنند که افرادی همچون جعفر پناهی در زندان هستند و در ایران فضای خفقان حاکم است در حالی که همان طور که کیارستمی گفته است اطلاع رسانی شفاف انجام نمی شود».

  این ستایش از کیارستمی در حالی بود که او پیش از این بارها از طرف نشریات و ارگان های تندروی اصولگرا متهم شده بود که به آرمان انقلاب بی توجه است و در فیلم هایش ارزش ها را زیر سوال می برد. او پس از گرفتن جایزه کن با تجمع افراطی هایی مواجه بود که مقابل فرودگاه مهرآباد جمع شده بودند. روایت کیارستمی برای فرار از دست این جمتع و نقل مکان از فرودگاه شنیدنی است.

  کیارستمی بعدها هم به طور مداوم مورد حمله بود تا جایی که حاتمی کیا در فیلم آژانس شیشه ای با ساختن شمایل کارگردان غرب زده ای که شبیه کیارستمی بود به او تاخت. این حملات تا مرگ کیارستمی ادامه داشت و فیلم های او دیگر رنگ پرده را به خود ندید.

  ماجرای حمله تند دلواپسان به حاتمی کیا به خاطر گزارش یک جشن

  اما جالب است بدانید ابراهیم حاتمی کیا که در سال های اخیر، محبوب اصولگرایان و دلواپسان بوده است در مقاطعی منفور شده است. برای مثال می توان به ساخت فیلم گزارش یک جشن اشاره کرد که باعث شد حاتمی کیا مورد خشم و غضب اصولگرایان قرار بگیرد. در آن سال ها،

  رسانه هایی چون کیهان، رجانیوز و یالثارات حاتمی کیا را به خاطر ساخت فیلم گزارش یک جشن متهم به حمایت از میرحسین موسوی و رهنورد کرده بودند.رجانیوز در مطلبی ضمن حمله تند به فیلم حاتمی کیا نوشته بود: «نقش اول فیلم به نوعی شابهت سازی به میرحسین موسوی و همسرش است.»

  این سایت در بخشی از یادداشت خود نوشته بود: «بانوی فیلم حاتمی کیا، مجسمه ساز است، به طور خاصی چادر سر می کند، شوهرش مهندس است و اتفاقا 20 سال است که همسرش را تنها گذاشته، مادر جوانان وطن! است و بانوی شهر حاتمی کیا».

  نویسنده رجانیوز، در پایان یادداشت خود و به استناد مواردی که بعضی از آنها در بالا ذکر شد، خطاب به حاتمی کیا نوشته بود که «دیگر حق ساخت فیلم دفاع مقدس نداری» و در کنایه ای نه چندان جالب، آورده بود: «او همان بهتر که بر سیاق این چند سال، از حاملگی ناخواسته، اجاره رحم و بانوی شهر خود بگوید».

  رجانیوز درباره دقایق پایانی فیلم هم نوشته بود: «باقی ماجرا مانند فیلم روزهای سبز حنا مخملباف است که در مورد حوادث بعد از انتخابات 88 برای بی بی سی فارسی ساخته بود. تصاویر با لرزش دست و کیفیت موبایل!»
  شهاب حسینی و اوضاع نوسانی این روزهایشکیهان نیز با انتقاد تند از حاتمی کیا نوشت: «فیلم حاتمی کیا در حمایت از فتنه 88 است» و یالثارات در مطلب دیگری عنوان کرد: «گزارش یک جشن، فیلمی است در ستایش زهرا رهنورد و میرحسین موسوی!»

  هفته نامه یالثارات نوشته بود: «همین آقای حاتمی کیا که امروز رزمنده بودند و همنفس بودن را با سید اهل قلم، شهید مرتضی آوینی در بوق می کند، فیلمی ساخته است با عنوان گزارش یک جشن در ستایش زهرا رهنورد و میرحسین موسوی. دو عنصری که سبب آشوب های پس از انتخابات شده اند

  و در پایان فیلم با توجه به مضمون کلی، یک عروسی اتفاق می افتد که نام داماد محمود رضایی است (ترکیبی از نام محمود احمدی نژاد و محسن رضایی).با توجه به اینکه زن نماد سرزمین است و حاتمی کیا این موضوع را به خوبی می داند و با درنظر گرفتن المان های اسطوره شناختی،

  می توان توجیه نمود که حاتمی کیا به طعنه می گوید ایران را به عقد اصولگرایان درآورده اند و هیچ تفکر و نگرش سیاسی حق اظهار نظر و تنفس ندارد».این حملات و ترشرویی مشابه اتفاقاتی بود که پس از ساخت فیلم «به رنگ ارغوان» هم دیدیم. فیلمی که سال ها مجوز اکران نگرفت و رسانه های خاص حاتمی کیا را بابت ساخت آن در صف غیرخودی ها قرار دادند و به شدت به او تاختند.

  این مواضع دوگانه به کارگردان هایی که اسم بردیم محدود نمی شود. رسانه های افراطی پیش از این در برخورد با چهره هایی مثل پرویز پرستویی، میرکریمی، میرباقری و… هم نشان داده اند که برای شان تغییر موضع 180 درجه ای به راحتی اتفاق می افتد. به نظر می رسد هنر و هنرمند برای این دوستان فقط وقتی قابل دفاع است

  که مطابق میل آنها باشد و در صورتی که نظری برخلاف میل شان باشد در طرفه العینی می توانند چنان یورشی به چهره قبلا محبوب بیاورند که نه از تاک نشان بماند و نه از تاک نشان. و این مواضع چندگانه و فرصت طلبانه هم لابد از ویژگی های ممتاز این عزیزان است.

   


تاريخ : چهارشنبه ۳۱ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:٥٧ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :دانلود آهنگ جدید مهراب و معراج به نام بی خونه | دانلود آهنگ


 

 • دانلود آهنگ جدید مهراب و معراج به نام بی خونه | دانلود آهنگ

  دانلود آهنگ جدید مهراب و معراج به نام بی خونه از رسانه سخاموزیک

  Download Ahange Jadid Mehrab Ft Meraj – Bi Khone

  دانلود آهنگ جدید مهراب و معراج به نام بی خونه Mehrab And Meraj Bi Khooneh

  تنظیم : علیرضا زنگی

  دانلود آهنگ بی خونه با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه پخش آنلاین

  متن آهنگ بی خونه مهراب و معراج

  دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای مهراب و معراج بنام بی خونه با لینک مستقیم و دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

  آهنگ بی خونه از مهراب و معراج

  دانلود بهترین آهنگ ها و موزیک ویدئو ها از رسانه سخاموزیک با لینک مستقیم و بهترین کیفیت

  لطفا در صورت مشاهده مشکل در لینک دانلود از طریق فرم نظرات به ما گزارش کنید.

  دانلود باکس


   


تاريخ : یکشنبه ٢۸ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱۱:٤٢ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها :دانلود آهنگ جدید سیروان خسروی قاب عکس خالی

سوپرایز بزرگ سیروان خسروی با آهنگ جدید قاب عکس خالی همینک در ادامه مطلب با دو کیفیت و متن آهنگ

موزیک و تنظیم : سیروان خسروی

DL New Song By Sirvan Khosravi Called Ghabe Akse Khali With Text On Saba-Music

اینستاگرام سیروان خسروی : براى کار جدید آماده این؟ آهنگ "قابِ عکس خالى" ، سه شنبه همین هفته منتشر میشه

The new single will be released this Tuesday. #sirvankhosravi #sirvan #newSingle #emptyFrame

دانلود آهنگ قاب عکس خالی سیروان خسروی

سیروان، مراحل ساخت دومین آلبوم خود با نام ساعت ۹ را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرد و بعد از چهار سال آن را در اردیبهشت ماه ۱۳۸۸ منتشر کرد. دراین آلبوم سیروان سبک جدیدی از موسیقی به نام هاوس را به موسیقی پاپ ایران معرفی نمود. در اسفند ماه ۱۳۸۸ سیروان خسروی برای اولین بار کنسرت خود را برگزار کرد که با استقبال طرفدارانش مواجه شد.وی با نقش آفرینی در فیلم سوت پایان نیکی کریمی خود را نشان داد و با خواندن و تنظیم تیتراژ ابتدا انتهای سریال ساختمان پزشکان سروش صحت شانسی برای نشان دادن خود پیدا کرد و موفق هم شد.اکنون او درگیر کار های نهایی آلبوم جدیدش با نام جاده رویاها است و هوادارانش بی صبرانه منتظر آلبوم جدیدش هستند.


تاريخ : چهارشنبه ٢٤ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۳:٤٧ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : سیروان ، خسروی ، آهنگ ، قاب عکستبلیغ جالب یک شرکت کفن و دفن را ببینید!


 

 • تبلیغ جالب یک شرکت کفن و دفن را ببینید!

  تبلیغ جالب یک شرکت کفن و دفن را ببینید! یک شرکت کفن و دفن به نام «واتهان» تبلیغ جالبی برای فرهنگ‌سازی عدم استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی کرد. این شرکت تبلیغاتی نوشته است: «اس‌ام‌اس بزن و رانندگی کن!» باشگاه خبرنگاران جوان مطالب داغکامبیز دیرباز در تولد یکسالگی دخترش نازش/عکسسگی که میتواند در ۱۲فوتی زیر […]

  مجله اینترنتی ایران استایل

  یک شرکت کفن و دفن به نام «واتهان» تبلیغ جالبی برای فرهنگ‌سازی عدم استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی کرد.

  این شرکت تبلیغاتی نوشته است: «اس‌ام‌اس بزن و رانندگی کن!»

   


تاريخ : دوشنبه ٢٢ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٤:۳۸ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : 


 

 • به نام خدا

  با فصل دوم از رازهای شیش تیکه کردن شکم در خدمت شما عزیزان هستیم.

  توجه به نوع و زمان ,کالری های مصرفی دارای اهمیت بالاییه, هنگامی که به زمان غروب خورشید نزدیک میشیم بدنمون بطور غریضی وارد فاز کاهش متابولیسم میشه و سرعت سوختو ساز بدن کاهش پیدا میکنه, فشار خون نیز تا حد زیادی کاسته میشه,به همین دلیل مصرف مواد غذایی کربوهیدراتی زود جذب همچون قند های ساده مانند شکر و برنج و امثال اینها که پس از مصرف به سرعت وارد جریان خون میشن به علت اینکه بدن به اونا نیازی نداره وارد انبارهای ذخیره سازی به صورت چربی میشن و این امر باعث چاقی و افزایش وزن و چربی های شکمی میشه.

  درست عکس این موضوع موقع صبح و پس از بیدار شدن از خواب عمل میکنه ,بدن دراین زمان تشنه ی کربوهیدرات های زود جذب جهت تقویت متابولیسم و سوخت و ساز بوده و چنانچه به اون دسترسی نداشته باشه در ابتداع سراغ عضلات میره و از اونا انرژی لازم رو میگیره و در مرحله ی بعد با این تفکر که شما در ساعت بعدی نیز به وی مواد غذایی رو نمیرسونید اقدام به ذخیره سازی مواد دریافتی با درصد بالا کرده و متابولیسم رو نیز کاهش میده و به این صورت سعی در بقای خودش میکنه و خواهید دید که با این کار خود نه تنها  دچار چربی سوزی نمیشید بلکه اگه با چشم بصیرت علم به این موضوع نگاه کنید میبینید که شما در این زمان با یه تبر به جان عضلات خود افتادید و یه پیت روغن در دست دارید تا پس تخریب عضلات این چربی های مضر رو جایگزین عضلات کنید.

  زمان از اهمییت بسیار بالایی برخورداره به عنوان یه اصل کلی هر زمان که ذخایر انرژی بدن تمام شده باشه شما مجاز به تامیین اونها با کربوهیدرات های زود جذب هستید.

  اما در زمانی که این ذخایر انباشته باشن استفاده از کربوهیدرات های زود جذب یه اشتباه محزه, به عنوان مثال بعد از تمرین زمان مناسبی برای مصرف کربوهیدرات های زود جذبه و قبل از تمرین نیز مصرف کربوهیدرات های دیر جذب از این جهت اهمییت داره که ذخایر بدن در حال حاضر انباشته بوده اما به علت اینکه در دقیقه های آینده بدن با کمبود منابع انرژی مواجه میشه شما باید علاوه براینکه بدن رو وارد فاز ذخیره سازی نکنید ,

  بلکه به نحوی عمل کنید که انرژی لازم هنگام تمرین رو نیز بدست بیارید و این کار با مصرف کردن کربوهیدرات‌های دیر هضم ممکن میشه , کربوهیدرات‌ها با آزاد سازی تدریجی انرژی خودشون هم از ثابت بودن سطح انسولین حمایت می‌کنند و هم انرژی مورد نیاز برای انجام تمرین رو مهیا می کنن اما در حالتی که شما کربوهیدرات‌های زود جذب رو دراین زمان مصرف می کردید این مواد پس از جذب شدن سطوح انسولین رو افزایش میدن و انسولین نیز باعث میشه تا این مواد هرچه سریع‌تر به چربی تبدیل شده و به دیگر سلول‌های چربی بپیوندند.

  از دیگر طرف با کاهش دادن قند آزاد و گلوکزی که در خون موجوده در حین تمرین دچار افت قند شده و با کاهش دادن  انرژی و استقامت انرژی مواجه می شدید و ناچار به ترک باشگاه بودید.

  قابل ذکره که هر گرم چربی 9 کالری و هر گرم کربوهیدرات و پروتئین 4 کالری انرژی به بدن میده, هر فرد به طور طبیعی برای حفظ وزن فعلی خود باید به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن خود حدودا 33 کالری مصرف کنه یعنی یه فرد 70 کیلوگرمی باید در روز حدود 2400 کالری مصرف کنه تا تنها وزن فعلی خودش رو حفظ کند.

  اگه این فرد بخواد چربی سوزی کنه مجبوره کابری مصرفی روزانشو کاهش بده و چنانچه وی قصد داشته باشه به عنوان مثال 10 کیلو کاهش وزن داشته باشه
  10*33=330

  این فرد باید 330 کالری از مجموع کالری های دریافتی خودش کاهش بده و برای اینکه فقط چربی سوزی اتفاق بیفته باید این مقدار کالری رو از مجموع کالری‌های حاصل از چربی و کربوهیدرات خود کم کنه به صورتی که سهم چربی در رژیم از 7 درصد کمتر نشه و سهم کربوهیدرات نیز از 27 الی 30 درصد کمتر نشه.

  همچنین این فرد برنامه غذاییشو باید طوری برنامه ریزی کنه که به صورت تدریجی سهم کربوهیدرات و چربی از رژیم غذایی رو به پروتئین‌ها بده و در عین حال به نکته فوق یعنی حداقل سهم آنها در رژیم توجه داشته باشه.


  بهتر اینه که کاهش کالری دریافتی نیز به صورت تدریجی اعمال بشه ومیشه  اون رو در بین تعداد هفته‌های مورد نظر تقسیم کرد برای مثال :هرهفته 50 کالری کمتر نسبت به هفته گذشته مصرف کنه و جایگزینی کالری ( پروتئین به جای چربی و کربوهیدرات ) نیز بهتره تدریجی صورت بگیره.

  اونچه که بسیار مهمه انجام تمرینات بدنسازی هستش,  کاهش کالری دریافتی طبق قانون طبیعت بدن رو به سمت ذخیره سازی و کاهش سوخت و ساز سوق میده اما چنانچه تمرینات ورزشی نیز چاشنی دوره‌های چربی سوزی بشه هر چند زمان کمی داشته باشه حتی 5 الی 10 دقیقه میتونه بدن رو از این ریتم خارج کرده و سوخت و ساز رو افزایش بده و حتی باعث افزایش حجم عضلات و در نهایت افزایش مصرف کالری حتی در زمان استراحت توسط سلول های جدید عضلانی بشه.
  اخیراً در بسیاری از روزنامه‌ها و مجلات عمل چربی سوزی موضعی رو تنها یه تیتر تبلیغاتی معرفی می‌کنن اما این طور نیست چرا که به طور مثال با انجام تمرینات مخصوص عضلات شکم شما باعث افزایش خون رسانی به این قسمت شده و از طرفی به علت تحرک در این قسمت سبب ایجاد حرارت و گرما خواهید شد.
  همین امر باعث میشه تا چربی‌های این قسمت تحریک شده و وارد جریان خون بشن از طرفی با اجرای این تمرینات سبب نمایان تر شدن عضلات شکم و جلوگیری از افتادگی شکم و تناسب اندام خود می‌شوید.

  و اما تمریناتی که چنانچه در انجامشان مهارت لازم رو کسب کنید حتی در مدت 5 الی 10 دقیقه قابل انجام خواهد بود ( واقعاً زمان بسیار کمیه ).

  در فصل بعدی این تمرینات در اختیار شما قرار داده میشه.

  =>فصل سوم:3 تمرین موثر برای شیش تیکه کردن شکم<=

   


تاريخ : شنبه ٢٠ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٤٠ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : بدن ، رژیم ، غذا ، شکممتن آهنگ عطر تنت علی یوسفی


 

 • متن آهنگ عطر تنت علی یوسفی

  متن آهنگ عطر تنت علی یوسفی
  Lyrics Music Ali Yosefi Atre Tanet

  متن آهنگ عطر تنت علی یوسفی

  ترانه و شعر آهنگ عطر تنت علی یوسفی

  واسه دنیام یکمی وقت بذار رو تنم عشق ببار
  یه گل رز بیار روی قلبم بکار واسه دنیام واسه دنیام

  آخه دنیام شده وابسته ی تو شده دلبسته ی تو
  حاضره جون بده واسه این خنده ی تو همه دنیام همه دنیام

  زیبا کن دنیامو شیرین کن دنیامو با عشقت دلگرمم این عشقو میفهمم
  زیبا کن دنیامو شیرین کن دنیامو با عشقت دلگرمم این عشقو میفهمم

  تکست آهنگ عطر تنت علی یوسفی

  منو پر کن منو از عطر تنت بوی خاص پیرهنت
  منو با خنده ی نو که میمیرم واسه تو منو پر کن منو پر کن

  بی تو انگار تو چشام نم دارمو یه عالم غم دارمو
  آخه میفهمه دلم که تو رو کم دارمو همه دنیام تو رو میخوام

  زیبا کن دنیامو شیرین کن دنیامو با عشقت دلگرمم این عشقو میفهمم
  زیبا کن دنیامو شیرین کن دنیامو با عشقت دلگرمم این عشقو میفهمم

  زیبا کن دنیامو شیرین کن دنیامو
  با عشقت دلگرمم این عشقو میفهمم

  زیبا کن دنیامو شیرین کن دنیامو
  با عشقت دلگرمم این عشقو میفهمم

  **

  دانلود آهنگ جدید علی یوسفی عطر تنت

  Print Friendly

   


تاريخ : جمعه ۱٩ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٢:۱٥ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : متن ، متن آهنگ ، آهنگ ، دانلود آهنگرونمایی از آلبوم خواجه امیری


 

 • رونمایی از آلبوم خواجه امیری

  چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۲

  رونمایی از آلبوم خواجه امیری

  کد مطلب : 115137

  گروه عکس: مراسم رونمایی از آلبوم سی‌سالگی احسان خواجه‌امیری عصر امروز در کاخ موزه نیاوران برگزار شد.

  ۰

  داغ کنید   


تاريخ : پنجشنبه ۱۱ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:٢٠ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : الف ، خبر ، نیوز ، بهارایبنا - استیو جابز تمام نشدنی چگونه ارائه نابی داشت؟/ کارماین گالو روایت می‌کند


 

 • ایبنا - استیو جابز تمام نشدنی چگونه ارائه نابی داشت؟/ کارماین گالو روایت می‌کند

  تاریخ انتشار : جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰

  کتاب «ارائه‌ی ناب به سبک استیو جابز» به ما می‌گوید که استیو جابز تمام نشدنی به این محصولات نو، روح و جانی ویژه بخشیده است و چنان شناساندن را عملی می‌ساخته که احساسات مخاطبان برانگیخته شده و با تمام دلشان پذیرای محصولی ناب در پس ارائه‌‌ای ناب می‌شدند.

  استیو جابز تمام نشدنی چگونه ارائه نابی داشت؟/ کارماین گالو روایت می‌کند
  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «ارائه‌ی ناب به سبک استیو جابز» نوشته کارماین گالو با ترجمه سعید مقدسی  و مهدی معین منتشر شده است.
   
  کتاب حاضر در سه حرکت با عناوین خلق یک داستان، انتقال تجربه و پالایش و تمرین و در هجده صحنه با عناوینی چون آنالوگ برنامه‌یزی کنید، به مهمترین سوال موجود پاسخ دهید، ایجاد یک حس معنوی و... مخاطبان را با مباحث مورد نظر نویسنده آشنا می‌کند.

  پرویز درگی، مدرس دانشگاه در پیشگفتاری بر این کتاب می‌نویسد: «ارائه‌ی ناب به سبک استیو جابز، کتابی است که بارها باید خواند و نکاتش را به کار گرفت تا به یک سخنران و ارائه‌کننده‌ی ناب تبدیل شد. تا قبل از مطالعه‌ی کتاب تصورم بر این بود که استیو جابز یک مدیر ناراضی مثبت و یک رهبر مقتدر عالم عامل عاشق بوده است که توانسته کار کارستان در عرصه‌ی رقابت بکند، و اپل را جهانی بسازد. تمام اینها درست، اما حال می‌بینیم که ایشان یک استاد تمام در عرصه‌ی شناساندن هم است.

  یادمان باشد مارکتینگ را با سه کلمه‌ی شناسایی (با تحقیقات بازار)، شناساندن (با ترویج و تبلیغ) و خشنودی (با فروش موثر و خدمات متمایز) تعریف می‌کردیم. البته همان طور که پیتر دراکر بزرگ می‌گوید: مارکتینگ در کنار نوآوری، با هم یک کار و کسب موفلق را رقم می‌زنند. اپل به معنای واقعی با مدیریت استیو جابز به گفته‌ی پیتر دراکر جامه‌ی عمل پوشاند.

  در سراسر کتاب هوشمندی رقابتی استیو جابز در زیر نظر داشتن رقبا و کشف فرصت‌ها دیده می‌شود و با یافتن فاصله‌ی بین اقدامات رقبا و تحولات بازار، جرقه‌ی نوآوری در اپل زده شده و با دانایی و هم‌افزایی در آن خانواده‌ی کاری همدل، شعله‌ور شده و به خواسته‌های جدید، متمایز و جامع برای پاسخگویی به نیاز جامعه‌ی رو به رشد جهانی تبدیل می‌شود، اما این تمام کار نیست.

  این کتاب به ما می‌گوید که استیو جابز تمام نشدنی به این محصولات نو، روح و جانی خاص بخشیده است و چنان شناساندن را عملی می‌ساخته است که احساسات مخاطبان برانگیخته شده و با تمام دلشان پذیرای محصولی ناب در پس ارائه‌‌ای ناب می‌شدند.»
   
  به گفته مولف اثر حاضر، با مشاهده‌ی تنها یکی از ارائه‌های معروف استیو جابز، شما بدون شک مجبور به بررسی مجدد ارائه‌ی خودتان خواهید شد؛ اینکه چه می‌گویید؟ چگونه آن را اجرا می‌کنید؟ و اینکه مخاطبین شما در حین اجرای شما، چه چیزی را می‌بینند؟، مورد توجه قرار خواهید داد و من در ستونی از بیزنس ویک به نحوه‌ی ارائه‌ی استیو جابز و مهارت او اشاره کردم. این مطلب در طول مدت کوتاهی در جهان معروف شد (به طوری که آقای دنیل لیونز که به استیو جابز تقلبی شهرت دارد، آن را مورد توجه قرار داد). این مطلب همچنین مورد توجه کسانی که می‌خواستند ایده‌هایشان را عرضه کنند نیز قرار گرفت. تعداد کمی از خوانندگان، استیو جابز را از نزدیک دیده‌اند، اما در حالی که مابقی افراد ویدئوهای او را دیده‌اند، بسیاری از افراد نیز هیچ‌گاه فرصت این را نداشته‌اند تا به سخنرانی‌های او توجه کرده باشند.

  مخاطبان می‌توانند به منظور آموزش‌ بهتر تکنیک‌های ارائه شده در کتاب، از ویدئوهایی که در سایت یوتیوب قرار داده شده است، کمک بگیرند. در زمان تالیف این کتاب بیش از 35000 کلیپ ویدئویی از استیو جابز در یوتیوب وجود دارد، در حالی که در مقابل، ویدئوهای ریچارد برانسون، مدیرعامل شرکت ویرجین، تنها 1000 ویدئو می‌باشد، و همچنین استیو بالمر مایکروسافت 940 ویدئو، و جک ولش، رئیس اسبق جنرال الکتریک، 175 ویدئو است. در این مورد، یوتیوب فرصت بسیار نادری را برای آموزش‌های تکنیک‌های ویژه‌ی این فرد خاص که باعث موفقیت او نیز شده است، فراهم کرده است.

  چیزی که مخاطب در این کتاب می‌آموزد، این است که استیو جابز یک سخنران با جاذبه‌ی مغناطیسی است، که ایده‌هایش را با استعداد خاصی به مشتریان ارائه می‌کند. او کاریزما دارد، کاریزمایی که جامعه‌شناس آلمانی، ماکس وبر، آن را چنین تعریف می‌کند: کیفیت معینی از شخصیت یک فرد با ویژگی‌هایی که او را از انسان‌های معمولی جدا کرده و به یک فرد فوق‌العاده یا فراانسانی و یا حداقل دارای قدرتها و یا کیفیت‌های ویژه متمایز می‌سازد. 

  کتاب «ارائه‌ی ناب به سبک استیو جابز» با شمارگان هزار و 100 نسخه در 256 صفحه به بهای 200 هزار ریال از سوی انتشارات بازاریابی منتشر شده است.

  Share/Save/Bookmark

  کد مطلب: 239698

   


تاريخ : شنبه ٦ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : بلاگ ، کتاب ، دانلود کتاب ، خرید کتاب 


 

 • [unable to retrieve full-text content]


تاريخ : سه‌شنبه ٢ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ ا نویسنده : علی بابازاده ا نظرات ()
تگ ها : دانلود ، آهنگ ، موزیک ، دانلود آهنگ


پيوندهای روزانه
امکانات وب